Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Florencia Fazzarino-Santillán Valente

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Milica92

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Tue Jun 10, 2008 9:22 pm

Nije ona lepotica, ali je tako simpaticna i pozitivna da izgleda kao da je prelepa. Osim toga osmeh moze i najruzniju osobu da ucini kepom. Pa pogledajte Jelenu Jankovic<<----, ona nije uopste lepa, ali sa ovim osmehom je preslatka. Moje misljenje...
Back to top Go down
View user profile
*Anne*

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Wed Jun 11, 2008 10:42 am

I meni se desilo isto sto i vama... Bas mi se nekako postepeno gradila slika o njenoj lepoti. Eto, bas u epizodi sto sam prokeomentarisala u Komentari epizodakoje nisu na OBN-u bila sam odusevljena njome! Stvarno mi je delovala ne slatko vec prelepo. Very Happy A istina je da mi nije bila mnogo lepa na pocetku gledanja serije...
Back to top Go down
View user profile
Alexxxa

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Thu Aug 14, 2008 3:00 pm

simpaticna je ali ponekad me iznervira
Back to top Go down
View user profile
Floricienta

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Thu Aug 14, 2008 3:16 pm

Kako te Flor iznervira???
Back to top Go down
View user profile http://www.jedna-mala-93.piczo.com
*Anne*

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Thu Aug 14, 2008 8:38 pm

Da, i mene ponekad iznervira. Skroz je pozitivna i jedinstvena i nezamenjiva, najbolja, ali nekad pretera. Znam da je to njena karakteristika, da puno prica, da je impulsivna, ali nekad bas ne ume da se zaustavi i pretera... Ali, kako niko nije savrsen, a ona je sva slatka, to joj se oprasta.... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
~I*R*E*N*C*H*I~

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Fri Aug 15, 2008 12:23 am

MENI JE PRESLATKA!!!!ALI JE I DOBRA I SVE NAJ....mNOGO SE BRINE ZA DRUGE I JESTE DA NEKAD MNOGO PRICA ALI MI JE TO SIMPATICNO!!!!! I love you I love you I love you
Back to top Go down
View user profile
Cami
Moderator

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Thu Aug 21, 2008 3:14 am

~I*R*E*N*C*H*I~ wrote:
MENI JE PRESLATKA!!!!ALI JE I DOBRA I SVE NAJ....mNOGO SE BRINE ZA DRUGE I JESTE DA NEKAD MNOGO PRICA ALI MI JE TO SIMPATICNO!!!!! I love you I love you I love you

Ja obozavam kad tako prica, preslatka je Very Happy A i podsjeti me na mene kad tako brblja, mama mi stalno govori da sam kao ona, posto i moja mama prati seriju lol!

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Sat Aug 23, 2008 12:05 am

Florencia wrote:
Ja nju obozavam i kao lika i kao glumicu.Sviđa mi se sto je skroz luda,vesela,pozitivna.Postala mi je jedna od najdrazih glumica.
E ali ja nemam toliko reci da je opisem... OBOZAVAM JE!!! Carica... Zbog nje sam pocela da pricam "flikiti" i zavolela sam stvari koje ona nosi... A o starkama da ne pricam... Doduse, ja sam starke zavolela u RWE, ali uz Flor sam ih jos vise zavolela!!! Very Happy:D:D
Back to top Go down
View user profile
_lAlI_

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Mon Sep 01, 2008 10:11 pm

Extra lik nekad mi je mnogo smesna smejala sam se u onoj epizodi kad su sa Delfi glumile..
Back to top Go down
View user profile
~I*R*E*N*C*H*I~

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Tue Sep 02, 2008 11:03 pm

_lAlI_ wrote:
Extra lik nekad mi je mnogo smesna smejala sam se u onoj epizodi kad su sa Delfi glumile..
lol! DA!!!!!!!!Mnogo su mi bile smesne a jezik....... lol!
Back to top Go down
View user profile
*cAtO*

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Sun Sep 07, 2008 11:57 am

ja sam flor u pocetku obozavala,sad mi ide na zivce,uvek sve pogresno shvati i sve pocne da napada odmah...ponasa se previse napadno,ipak ono nije njena kuca da se tako ponasa,to me kod nje uzasno nervira!
a volim njen stil,totalno opusteno,ima extra odecu,volim "flikiti" nekad i ja to pricam....hehe...i volim kad "brblja" haha..
Back to top Go down
View user profile
_lAlI_

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Mon Sep 08, 2008 8:13 pm

Ja je i sada volim mene vise nervira Delfina jer i to nije njena kuca a njen stil obozavam bas je gotvim
Back to top Go down
View user profile
flor93

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Sun Dec 21, 2008 3:51 pm

super je obozavam je
Back to top Go down
View user profile
Ana.

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Sat Jan 31, 2009 5:11 pm

Tako je slatka i blesava...
Mada mi je bila mnooogo simpaticnija u prvoj sezoni,bila je mladja duhom.
A u drugoj,pogotovo pred kraj me uzasno nervira...sa svim onim sumnjanjem u Maxa i ostalim glupostima...
Back to top Go down
View user profile
flor93

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Mon Feb 02, 2009 1:17 am

al nekako samo nesto vice i svadja se u zadnje vreme
Back to top Go down
View user profile
jelena93

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Fri Feb 20, 2009 8:20 pm

flor je carica!!!!!!!!!extra glumi!!!!!
Back to top Go down
View user profile
!cato the best!

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Fri Apr 24, 2009 4:31 pm

slazem se!odlicno je odglumila!!!!!!!!!
cao svima!!!ja sam nova!!!danas sam se registrovala!!!nadam se da cu uzivati na ovom forumu!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
Bella
Admin

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Mon May 04, 2009 9:31 pm

Dobro dosla..mozes da se predstavis,ako zelis otvori temu.. Smile

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   Wed May 06, 2009 12:29 am

Bella wrote:
Dobro dosla..mozes da se predstavis,ako zelis otvori temu.. Smile
hvala ma nije problem...videcu da li cu otvoriti!!! Laughing
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Florencia Fazzarino-Santillán Valente   

Back to top Go down

Florencia Fazzarino-Santillán Valente
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2