Floricienta Serbia

Srpski forum o seriji Floricienta.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Neocekivani susret

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
dolcevita
Moderator

PostSubject: Neocekivani susret   Mon Jun 16, 2008 9:40 pm

Iako su izbegavali da se sretnu,nakon raskida koji je okoncao desetogodisnju vezu izmedju Facunda Arane i Isabel Macedo,glumci su se ponovo sreli i razgovarali.Prenosimo vam detalje tog susreta.

U raznim medijima je procurila vest,da svaki put kad bi se Facundo i Isabel nasli u baru Teleinde,gde su oboje snimali svoje serije,svako bi odlazio na svoju stranu,izbegavajuci tako moguce neprijatnosti.
Medjutim tokom poslednjih dana se dogodio jedan neocekivani susret:bivsi par je razgovarao oko sat vremena u pomenutom baru,a potom su otisli u jednu od sminkernica,gde joj je on,kako kazu,priznao da je zaljubljen u Mariu Susini,njegovu aktuelnu devojku i majku njegove cerke Indije.Ali to su ipak samo nagadjanja u vezi prvog razgovora izmedju glumaca,nakon raskida veze od 10 godina.

izvor:eldia.com.ar

PostSubject: Re: Neocekivani susret   Thu Jun 19, 2008 1:51 pm

JOj... Znaci jedino sto sam mogla da nadjem o Isi na netu jeste o njenom raskidu s Facundom... Najsocniji trac... Bas mi je bilo glupo zbog toga. Iskreno meni je njegova faca antipaticna i meni je licno drago sto nisu vise zajedno... Bas super sto je nasla novu ljubav. Very Happy
Back to top Go down
View user profile

Neocekivani susret
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1